ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBN003 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBN003 18 بصورت گرد وسبک دوفین طراحی و ساخته شده است .و رنگ طلایی به کاررفته در قاب و تزیینات ساعت مچی عقربه ای ورساچه با رو کش طلای یونی پوشانده شده . صفحه شیشه ای ساعت ازیاقوت کبود مقاوم دربرابر فشار آب ساخته شده است . بندچرمی وآبی و لایت طلایی ساعت زیبایی چشمگیری به ساعت بخشیده وجزیکی ازپرفروش ترین ساعت زنانه برند ورساچه قرارگرفته است .

13 آذر 1399

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VERF004 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VERF004 18 بصورت قابی گرد و در رنگ طلایی درخشان با تلالویی اززیبایی ساخته وتولید شده . طراحی زیبای دور قاب ورنگ طلایی یونی به کاررفته در صفحه ودورقاب زیبایی این ساعت را درکنارسایر تزیینات روی بند چرمی آبی رنگ پوست ماری جلوه ورخ تازه ای به دستان شما می دهد .

13 آذر 1399

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBM00318

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBM00318 الهام گرفته هنر وزیبایی جلوه خیال انگیزی به طرح قاب بیرون صفحه بخشیده است . عقربه های طلایی و صفحه طلایی وسیاه ترکیبی از خلاقیت را به نمایش گذاشته است .جنس شیشه ازیاقوت سفیر بسیارمقاوم دربرابرفشار و ضربه ساخته شده . درکناراین همه زیبایی بندچرمی با تزیینات طلایی جلوه ورخ این ساعت را هزاران برابر کرده است.

13 آذر 1399

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VECQ009 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VECQ009 18 با قرارگرفتن نگین طلایی و زیبای ورساچه این الهه زیبایی و افسون با قرارگرفتن عقربه های طلایی و میان صفحه ای با رنگ داخلی آبی رنگ برزیبایی این ساعت افزوده است . صفحه شیشه ای آن از یاقوت سفیر بسیارمقاوم دربرابر فشار وضربه ساخته شده است . و بند چرم آبی رنگ لایت وآسمانی آن با ترکیب بندی زیبایی جلوه نمایی می کند.

13 آذر 1399