لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBN003 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBN003 18 بصورت گرد وسبک دوفین طراحی و ساخته شده است .و رنگ طلایی به کاررفته در قاب و تزیینات ساعت مچی عقربه ای ورساچه با رو کش طلای یونی پوشانده شده . صفحه شیشه ای ساعت ازیاقوت کبود مقاوم دربرابر فشار آب ساخته شده است . بندچرمی وآبی و لایت طلایی ساعت زیبایی چشمگیری به ساعت بخشیده وجزیکی ازپرفروش ترین ساعت زنانه برند ورساچه قرارگرفته است .

۱۰,۴۶۲,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VERF004 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VERF004 18 بصورت قابی گرد و در رنگ طلایی درخشان با تلالویی اززیبایی ساخته وتولید شده . طراحی زیبای دور قاب ورنگ طلایی یونی به کاررفته در صفحه ودورقاب زیبایی این ساعت را درکنارسایر تزیینات روی بند چرمی آبی رنگ پوست ماری جلوه ورخ تازه ای به دستان شما می دهد .

۱۵,۶۸۳,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBM00318

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VEBM00318 الهام گرفته هنر وزیبایی جلوه خیال انگیزی به طرح قاب بیرون صفحه بخشیده است . عقربه های طلایی و صفحه طلایی وسیاه ترکیبی از خلاقیت را به نمایش گذاشته است .جنس شیشه ازیاقوت سفیر بسیارمقاوم دربرابرفشار و ضربه ساخته شده . درکناراین همه زیبایی بندچرمی با تزیینات طلایی جلوه ورخ این ساعت را هزاران برابر کرده است.

۱۸,۶۶۰,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VECQ009 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VECQ009 18 با قرارگرفتن نگین طلایی و زیبای ورساچه این الهه زیبایی و افسون با قرارگرفتن عقربه های طلایی و میان صفحه ای با رنگ داخلی آبی رنگ برزیبایی این ساعت افزوده است . صفحه شیشه ای آن از یاقوت سفیر بسیارمقاوم دربرابر فشار وضربه ساخته شده است . و بند چرم آبی رنگ لایت وآسمانی آن با ترکیب بندی زیبایی جلوه نمایی می کند.

۱۵,۷۳۴,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورسوس ورساچه مدل VSPLJ0419

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورسوس ورساچه مدل VSPLJ0419 یکی ازپرفروش ترین ساعت های این برند است دورقاب ساعت گرد وبه رنگ طلایی یونی است وصفحه سیاه و نقاط طلایی و درخشان اعداد از دیگربرجستگی های این برند مشهوراست . بند مشکی ومات به ترکیب این دو نقاط مشترک هماهنگی بخشیده است . صفحه این ساعت ازجنس یاقوت سفیراست وازاستحکام بالایی برحورداراست.

۱,۰۳۳,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VERF001 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VECQ009 18 این ساعت زیبا با طراحی به سبک ملموسی ازطبیعت در ساخت آن هنرنمایی کرده است مدل بند ساعت به سبک پوست مار و تزیینات طلایی با تصویرورساچه این الهه زیبایی درخشش بند این ساعت را دیگر قسمتهای زیبای آن مجزا ساخته است . دورقاب طلایی با هنریونانی بصورت طلایی و صفحه درونی این ساعت به رنگ صدفی سفید وعقربه های طلایی وشیشه صفحه یاقوت سفیر ضد ضربه ودارای زیبایی واستحکام بالای است

۱۵,۶۸۳,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورسوس ورساچه مدل VSPLJ0619

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورسوس ورساچه مدل VSPLJ0619 ترکیبی از طراحی دررنگ بندی های طلایی ونقره ای و شیشه ای بسیارشفاف از جنس یاقوت سفیر ضد خش و خراشیدگی و مقاوم دربرابر فشار و عمق آب و با داشتن قابی گرد با دوری طلایی زیبایی خاصی دارد . و عقربه های ساعت طلایی و اعدادساعت بصورت آنالوگ نمایش داده می شود . وصفحه آن سفید صدفی و خیره کننده است .

۱,۹۳۳,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورسوس ورساچه مدل VSPLK0419

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورسوس ورساچه مدل VSPLK0419 یکی دیگرازشاهکارهای ورساچه با قابی گرد و نمادمحبوب ورساچه نماد زیبای ورساچه که دردوطرف قاب زیبایی دوچندانی به آن خشیده است .شیشه صفحه ساعت ازجنس یاقوت سفیر است .بسیارشفاف و مقاوم درمقابل خراشیدگی وخش . عقربه های طلایی آن روی صفحه صدفی وسفید جلوه خاصی بخشیده است. تطابق رنگ بند با صفحه ودورقاب طراحی و آلمانه های زیبایی را درساخت آن نمایان می سازد.

۱,۹۷۳,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VELT004 19

درباره این محصول
ساعت مچی زنانه ورساچه Versace VELT004 women’s watch 19
این ساعت توسط شیشه یاقوت کبود ضد بازتاب و ضد خش محافظت می شود.
ساعت مچی زنانه Versace Chrono Classic دارای طراحی زیبا و کارایی بالایی است که برای بانوان فعال و اهل سبک طراحی شده است.
ساعت مچی زنانهVersace VELT004 women’s watch 19 ازجنس استیل ضدزنگ ساخته شده و قطر آن 44 میلی متر است.
شماره گیری نقره ای با الگوی Greca و شامل یک نمایش پنجره تاریخ ، سه شماره گیر زیر برای عملکرد کرونوگراف ، یک عملکرد کرونومتر با دور سنج و آرم ورساچه که در شیار ساعت 12 تعبیه شده است

۲۱,۵۶۸,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VECQ004 18

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VECQ004 18 با دورقاب گرد وحاشیه طلایی آن هماهنگی خاصی با بند چرم قرمزرنگ این مدل دارد. شیشه صفحه ساعت ازیاقوت سفیر ضد خش وضد خراشیدگی وبسیارشفاف است . نگین ورساچه درمرکز قاب خودنمایی می کند.و عقربه های طلایی ساعت زمانها را با زیبایی بصورت آنالوگ به نمایش می گذاردرنگ زیبای صفحه به رنگ قرمز بسیارخوش رنگ وهماهنگ با بند آن است . ترکیب رنگ طلایی و قرمز جلوه خیره کننده ای به این ساعت بخشیده است .

۱۴,۷۵۱,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VK701 0013

برندورساچه نه تنها درزمینه عطروادکلن فعالیت دارد درزمینه ساخت اکسسوری های فانتزی وجذاب زنانه ومردانه نیزبسیارفغال ودرخشان است . ساعت های مردانه وزنانه برندورساچه لوکس وگران قیمت هیتندطراحی منحصربفرد و موادبکاررفته درساخت تولیدات این برندهمگی ازکیفیت مظلوب وبسیاربالایی برخوردارهستندبه دلیل ارزش بالای کالاها وطرح های این برندفاخرپوشان نیزبه این برندتوجه خاص دارند.

۲۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل 28CCP1D001 S001

حوزه فعالیت ورساچه درمدوپوشاک درخشان است . این برندنه تنها دراین زمینه درخشید بلکه درزمینه ساخت وتولید اکسسوری زنانه ومردانه عطرو ادکلن نیز بسیارفعال است .برندورساچه یک برند لوکس و فاخراست . به همین دلیل خانواده های سلطنتی ازاین برند پوشاک واکسسوری های خودراتهیه می کردند.

۳۱,۶۰۸,۰۰۰ تومان تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه ورساچه مدل VAI03 0016

ساعت مچی عقربه ای زنانه برند ورساچه مدل Versace VAI03 0016 Watch For Women این ساعت یک قاب محافظ 35 میلیمتری است و ازجنس فلزضدزنگ باحاشیه ی طلایی رنگ وصفحه ای مرواریدی رنگ وهمین طور یک کریستال یاقوت وصفحه ضدخش که صفحه جنس شیشه ازیاقوت است . عملکرداین ساعت به صورت آنالوگ ساعت , دقیقه , ثانیه است .مقاومت درآب حداکثر100فوت و30متراست . این ساعت مچی عقربه ای زنانه زیباساخت سوئیس است و مطمئنا”مجموعه اکسسوری زنانه هرخانم راتکمیل می کند.

۲۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان تومان